8 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
nina ondrikova
inovacne vzdelavanie

Dobrý den, ked bola ziadost o príplatok za profesijny rozvoj podana 9.12.2021 tak príplatok sa dáva od 01.01.2022, tomu rozumiem. V systeme dám ale platnost do 08.12.2028 alebo do 31.12.2029

Dávam po dobu 7 rokov od podania ziadosti alebo po dobu 7 rokov od vypláania.

Dakujem

Maria Pavlikova
inovacne vzdelavanie

Príplatok za profesijný rozvoj za inovačné vzdelávanie sa v súlade s § 14e ods. 1 písm. d) a ods. 2 a ods. 3 zákona č. 553/2003 Z. z priznáva po dobu siedmich rokov od jeho priznania. Vo Vašom prípade od 1. 1. 2022 do 31. 12. 2028 !!!

kacka6
Príplatok za inovačné - zmena zamestnávateľa

Dobrý deň, a ako sa ráta 7 rokov priznania, ak učiteľka absolvovala inovačné vzdelávanie ešte kým pracovala u predchádzajúceho zamestnávateľa, tam jej aj bol priznaný príplatok, napr. od 1.3.2022 do 31.8.2022. U terajšieho zamestnávateľa pracuje od 1.10.2022. Ako potom rátať tých 7 rokov a od kedy jej ho priznať? Vypláca sa aj so spätnou platnosťou? Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Príplatok za inovačné - zmena zamestnávateľa

Príplatok za profesijný rozvoj v súlade s § 14e zákona č. 553/2003 Z. z. sa vypláca po dobu siedmich rokov od jeho priznania. Doba siedmich rokov sa ráta matematicky, nerozumiem, čo máte na mysli. Ak bol príplatok priznaný od 1. 3. 2022, jeho vyplácanie končí 28. 2. 2029., bez ohľadu na to, či zmení zamestnávateľa alebo nie. Ak k Vám nastúpila 1. 10. 2022, budete jej ho vyplácať od 1. 10. 2022. Nemôže ho predsa vyplácať spätne, keď u Vás nepracovala.

kacka6
Uznanie inovačného vzdelania

Dobrý deň, môže byť uznané inovačné vzdelávanie s názvom "Inovatívne prvky v kariérovej výchove a poradenstve v školách" pre učiteľku MŠ? Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Uznanie inovačného vzdelania

Čo máte na mysli pod vetou "môže byť uznané inovačné vzdelávanie s názvom "Inovatívne prvky v kariérovej výchove a poradenstve v školách" pre učiteľku M" - zaradenie do plánu profesijného rozvoja ale priznanie príplatku za profesijný rozvoj za už absolvované vzdelávanie.

kacka6
Uznanie inovačného vzdelania

Myslela som priznanie príplatku. Ale odpoveďou asi bude, že ak je v súlade s plánom profesijného rozvoja školy, uznať sa to môže.

Maria Pavlikova
Uznanie inovačného vzdelania

Príplatok za profesijný rozvoj patrí - neuznáva sa.