5 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Monika1510
Jednoročné špecializačné inovačné štúdium odbor predškolská pedagogika

Dobrý deň. Mám vyštudované dvojročné pomaturitné štúdium odbor učiteľstvo v MŠ a vychovávateľstvo, ukončené maturitou. Mgr. titul mám odbor Sociálna práca s deťmi a mládežou. Keďže sa mi toto vzdelanie nezapočítava do platovej tabuľky (od septembra sa po RD vraciam do MŠ), chcem sa prihlásiť na Jednoročné inovačné štúdium v odbore predškolská pedagogika. Môžete mi, prosím, poradiť, či sa mi potom zaráta aj Mgr. titul do tabuľky a kde sa prihlasuje na toto štúdium? Ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď.

Michaela S.
otázka na vzdelávanie

Dobrý deň Monika,
chcem sa len opýtať, kde sa budete vzdelávať, kde budete absolvovať Jednoročné inovačné štúdium v odbore predškolská pedagogika? Ja by som mala záujem, mám tiež ukončené Mgr.odbor pedagogika, ak by vám to nerobilo problém,napíšte mi.Dakujem.

Maria Pavlikova
Jednoročné špecializačné inovačné štúdium odbor predškolská peda

Podľa môjho názoru nie je možné, aby na základe inovačného štúdia sa Vám uznalo vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, ktoré je iné ako požadované na činnosť učiteľky materskej školy za vzdelanie, ktoré je plnením kvalifikačného predpokladu. Vy ste kvalifikovaná učiteľka materskej školy na úrovni úplného stredného odborného vzdelania.

Monika1510
Ďakujem za odpoveď pani

Ďakujem za odpoveď pani Pavlíková. Nebolo mi to jasné, že či je toto možné. Takže treba začať zbierať kredity a urobiť 1. atestačnú skúšku, aby som mala vyššie ohodnotenie?

Monika1510
Takže pre mňa to aktuálne nie

Takže pre mňa to aktuálne nie je, možno pre Vás, keďže máte pedagogiku Mgr. by to aktuálne bolo. Ja som zisťovala, že či sa to aj mňa týka, no bohužiaľ, ja mám Mgr. Sociálna práca s deťmi a mládežou a tak musím skúsiť aspoň 1. atestačnú aby som postúpila v platovej tabuľke. Ak som to správne pochopila.