4 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
Patrizzy
Kvalifikácia

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či som kvalifikovaná na prácu v ZUŠ ako učiteľ ak mám ukončený prvý stupeň VŠ v študijnom odbore 1.1.2 učiteľstvo umelecko výchovných a výchovných predmetov. (Štátna skúška z hudobného nástroja, spevu, dirigovania a dejín a teórie hudby)
Dakujem.

Maria Pavlikova
Kvalifikácia

Vaše vzdelanie je uvedené ako kvalifikačný predpoklad vo vyhláške MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z., príloha č. 1 1 diel, V. časť oddiel B bod 9. Ide o to, aký predmet učíte. Zhodu Vášho vzdelania so zameraním štúdia

posúdi riaditeľ ZUŠ.

Miroslava Gesti...
1.Atestacia v MS verzus 1.atestacia v ZS

Dobry den,
chcem sa spytat, ci je mozne a za akych podmienok sa prihlasit na 1 atestaciu pre MS, ked mam aprobaciu a aj 1.atestaciu ako uc, 1.st ZS. Tato atestacia mi nepostacuje na vykon riad. MS, o ktoru sa chcem uchadzat. Viete mi poradit, ako ju v co najkratsom case ziskat? Neda sa distancnou formou a je to v kompetencii prislusneho MPC ? ( v tomto pripade Trencin MPC )
Dakujem
Mgr. Gestingerova

Maria Pavlikova
Prvá atestácia

O podmienkach na vykonanie atestácie sa musíte informovať na príslušnej inštitúcii. Ak nie ste kvalifikovaná učiteľka materskej školy, nemôžete vykonať atestáciu ako učiteľka materskej školy.