6 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Martina31
Platobná trieda

Dobrý deň,
Som zamestnankyňa detského domova od roku 2011, chcela by som sa opýtať, do akej platovej triedy mám byť zaradená.
Po stredoškolskom vzdelaní som ukončila nadstavbové štúdium výchovávateľstvo na pedagogickej fakulte. Mám 20 ročnú prax v školstve a toho času študujem druhý rok bakalárskeho štúdia sociálnu prácu na VŠ.
Preto by som chcela vedieť, či ma môj zamestnávateľ správne zaradil do platovej triedy 7.
Ďakujem za odpoveď.

annag
Aké je Vaše pracovné

Aké je Vaše pracovné zaradenie?

Martina31
Vychovávateľ v DD

Vychovávateľ v DD

annag
zaradenie do platovej triedy

Podľa činnosti ktorú vykonávate by ste mali byť s Vami dosiahnutým vzdelaním zaradená vo 8. platovej triede (nariadenie vlády SR č. 341/2004 Z.z. príloha č. 1 časť 17. Školstvo a telovýchova; vyhláška č. 437/2009 Z. z. príloha 1, časť XIII.).

adriana.hlv
12.PT

Prosim o radu. Mam urobenu rigoroznu skusku (titul PaedDr.) v roku 2008. Viem, ze vtedy sa za 5 rokov praxe uznavala 1. kvalifikacna skuska, po 10 rokoch zase 2. kvalif. skuska. Ked som koncila tu rigorozku, patrila som do 11.PT na zaklade rozsirujuceho studia, no neprinalezi mi 12.PT, ked som v case ukoncenia rigirozky mala takmer 9 rokov praxe a teraz ich mam takmer 14? Vtedy boli zakony ine a viem, ze nieco bolo novelizovane. Ale ako je to v tomto mojom pripade?
Vopred dakujem za pomoc.

Maria Pavlikova
12. PT

Odpovedala som na otázky od adriana.hlv, ktoré sa týkali spätného vyplatenia kreditového príplatku. Ak sa jedná o ten istý problém, moja odpoveď platí, máte nárok na spätné vyplatenie kreditového príplatku. Náhradu 2. atestácie Vám už nemožno priznať, musíte ju vykonať. Do kategórie pedagogický zamestnanec s druhou atestáciou by Vás zamestnávateľ zaradil v prípade, ak by ste získali tretí stupeň vysokoškolského vzdelania (titul PhD.)v odbore súvisiacom s výkonom pedagogickej činnosti.