7 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Sukola Rita
platová trieda vychovávateľky

Dobrý deň!
Do akej platovej triedy mám zaradiť vychovávateľku ŠKD na ZŠ, ak má ukončené vysokoškolské štúdium I.stupňa ZŠ, a má aj prvú a aj druhú atestáciu? Ako učiteľka bola zaradená do pl.tr.12.Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Platová trieda vychovávateľky

Ukončené vysokoškolské štúdium I.stupňa ZŠ, a má aj prvú a aj druhú atestáciu? Aké vzdelanie má ukončené ?

Sukola Rita
Platová trieda vychovávateľky

Je učiteľka 1-4 roč. A áno, má aj prvú a aj druhú atestáciu.

Maria Pavlikova
Platová trieda vychovávateľky

Ak ste pani učiteľku s prvou aj druhou atestáciou preradili do kategórie vychovávateľka , tak ju zaradíte v súlade s § 27 ods. 5 písm. b) zákona č. 317/20009 Z. z. do kariérového stupňa vychovávateľka s prvou atestáciou do 11. platovej triedy, pretože sa domnievam, že prvú aj druhú atestáciu vykonala v kategórii učiteľka.

Sukola Rita
Platová trieda vychovávateľky

Ďakujem pekne!

Lubenka79
platova trieda-vychovavatel

kam zaradit zamestnanca centra volneho casu ktory bude prijimany na poziciu vychovavatel. ma ukoncene II.VS v odbore mamazment, DPS zamerane na vychovno-vzdelavaciu cinnost podla par.4 vyhlasky MS SR c. 581/2007 Z.z.
prax: 6 rokov bankovnictvo, 3 roky socialna praca a nasledne materska/rodicovska dovolenka.

Maria Pavlikova
Platová trieda - vychovávateľ

Na základe Vašich informácii neviem určiť zaradenie vychovávateľa v centre voľného času.. Vzdelanie, ktoré uvádzate sa vo vyhláške MŠ SR č. 437/2009 Z. z. nenachádza a netuším akú oblasť by mohol zastrešovať. Prax nemá žiadny vplyv na posúdenie plnenia kvalifikačných predpokladov.