5 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Anonymous
Platove zaradenie

Zaradenie
Dobrý ďeň,chcela by som sa opytat ake je moje platove zaradenie.Ukoncila som VS inzinierske EF TU Kosice...Financie ,investovanie,bankovnictvo(r.2003).V BB som este predtym ziskala Bc.titul EF a vykonala som na skole statnu skusku z ang.jazyka v ekonom.odbore.Na zaklade maturity v Anj a tejto statnice som vyucovala nekvalifikovane anj v statnych aj sukromnych zariadeniach.Pred rokom som uspesne ukoncila doplnkove pedag.studium v Presove a zaroven na Statnej jazykovej skole som vykonala Statnu skusku z ang.jzyka.Vyucujem anj na ZS.Dakujem za odpoved.

Maria Pavlikova
Platove zaradenie

Vašim vzdelaním spĺňate kvalifikačné predpoklady podľa vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., príloha č. 1, časť V, písm. A bod 18b. Ste kvalifikovaná učiteľka anglického jazyka so zaradením do kariérového stupňa samostatná učiteľka, čomu prináleží 10. platová trieda. Po troch rokoch pedagogickej praxe Vám riaditeľ vydá osvedčenie o priznaní 60 kreditov za vykonanie štátnej jazykovej skúšky v súlade s § 47a bod 4 zákona č. 317/2009 Z. z.

Bond13
PaedDr.

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ak si urobím doktorát PaedDr. bude to mať vplyv aj na moje platové zaradenie? Som kvalifikovaný, začínajúci učiteľ. Ďakujem pekne.

Maria Pavlikova
PaedDr.

Ak vykonáte rigoróznu skúšku vo svojom odbore po troch rokoch pedagogickej praxe Vám riaditeľ školy v súlade s § 47a ods. 4 zákona č. 317/2009 Z. z. vydá osvedčenie o priznaní 60 kreditov a následne bude vyplácať kreditový príplatok v súlade s § 14 ods. 2 zákona č. 553/2003 Z. z.

margital
Asistent

Dobrý deň ,Mám vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa sociálna pedagogika , rigoróznu skúšku, a spravila som si štátnu jazykovú skúšku z ANJ. Pracujem ako asistent učiteľa môžem si požiadať o uznanie kreditov ?