4 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
Simonka25
Pokračovanie v štúdiu
Simonka25
pokraćovanie v studiu

Dobrý večer, mám ukončené Bc. ako Animátor voľného času a Mgr. v odbore Probačná a mediačná práca. V súčasnosti pracujem ako asistentka učiteľa. Chcem sa opýtať ako by som si mala čo najefektívnejšie doplniť vzdelanie ak by som sa v budúcnosti chcela orientovať na prvý stupeň ZŠ? Je nutné opäť začať odznova študovať novú VŠ? Ďakujem za odpovede

Alexa
Ako môžem získať kvalifikáciu?

Dobrý večer, chcela by som vás poprosiť o radu. Rada by so učila na 1.stupeň ZŠ. Mám ukončenú VŠ 2.stupňa v odbore sociálna práca. Neskôr som absolvovala DPŠ , štátne skúšky: pedagogika, psychológia a didaktika soc. práce. Chcem sa opýtať, či je možnosť pokračovať v ďalšom štúdiu, kde by som mohla získať kvalifikáciu. Ak by som mala ukončené rozširujúce štúdium pre primárne vzdelávanie, získala by som kvalifikáciu? Momentálne pracujem ako asistent učiteľa. Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Ako môžem získať kvalifikáciu

Vy v podstate ste pedagogický zamestnanec - učiteľ, ale pre stredné školy. Po absolvovaní rozširujúceho štúdia primárnej pedagogiky, budete kvalifikovaná učiteľka pre prvý stupeň základnej školy.