14 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Kiki novotna
postup do vyššej platovej triedy

Pekný deň, prosím Vás odkedy mám priznať zvýšenie platovej triedy, ak zamestnanec ukončil magisterské štúdium v danom odbore a spĺňa predpoklady na postup zo 6. do 7. PT? odkedy vykonal štátnu skúšku?
ďakujem za odpoveď

Hankaa
Platové triedy

Dobrý deň, prosím vás o radu. Pracujem v mš, mám ukončenú vš nepedagogickú. Keď si doplním vzdelanie RPŠ predškolská pedagogika, postupim o triedu vyššie? Momentálne som v 6. triede ako nekvalifikovaná. Adaptačné mam úspešne za sebou.
Ďakujem

Maria Pavlikova
Platové triedy

Neviem aký stupeň vzdelania je PRŠ predškolská pedagogika.

kornelia.heretikova
Platová trieda

Dobrý deň.
Chcem sa opýtať.
Mám ukončené stredé odborné vzdelanie s maturitou.
1.Vysokoškolské vzdelanie Predškolská elementárna pedagogika bc.
2.vysokoškolské vzdelanie učiteľstvo pre primárne vzdelávanie v študijnom obore predškolská a elementárna pedagogika.
Odbornú prax v Mš 12 rokov.
Teraz som ukocila 1.atestaciu pre mš.
V akej platobnej triede budem zaradená. Ďakujem

Maria Pavlikova
Platová trieda

Ste kvalifikovaná učiteľka materskej školy na úrovni vysokoškolského vzdelania prvého stupňa. Vykonaná atestácia by sa mala vzťahovať k tomuto vzdelaniu. Zaradená budete do kariérového stupňa učiteľka s prvou atestáciou do 7. platovej triedy.

kornelia.heretikova
Platová trieda

Ďakujem vám za odpoveď.
Vysokoškolské vzdelanie 2 stupňa učiteľstvo pre primárne vzdelávanie v študijnom obore predškolská elementárna pedagogika som potom nemusela študovať. Kedže mi to nebolo uznané.
Na začiatku štúdia nám bolo povedané, že nám to bude rovnako platiť aj pre MŠ. A budeme hodnotené ako učiteľky na úrovni vysokoškolského vzdelania druhého stupňa. Tak som z toho dosť zmätená. Atestáciu som absolvovala tiež v takom rozsahu. A bola uznaná na úrovni vysokoškolského vzdelania 1 stupňa. Vopred vám Ďakujem za odpoveď.

Papp Andrea
učiteľka MŠ

Dobrý deň,
učiteľka MŠ so vzdelaním VŠ druhého stupňa - učiteľstvo pre primárne vzdelávanie v študijnom obore predškolská a elementárna pedagogika nemôže byť zaradená do platovej triedy 7? Nie je kvalifikovaná s týmto odborom pre MŠ?

lenkovic6
Zaradenie do platovej triedy

Dobrý deň. Prosím Vás o radu. Mám ukončenú PaSA v Turčianskych Tepliciach. Vysokú školu UMB aprobáciu SJL-TV. Pracujem v MŠ. Mám prvú atestačnú skúšku. Do akej platovej triedy spadám? Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Zaradenie do platovej triedy

Pri posúdení Vášho zaradenia do platovej triedy je dôležité uviesť, ku ktorému stupňu vzdelania ste vykonali prvú atestáciu. Predpokladám, že Vaše stredoškolské vzdelanie je pre učiteľky materských škôl. Týmto vzdelaním spĺňate kvalifikačný predpoklad pre činnosť učiteľky materskej školy a atestácia bude nadväzovať na toto vzdelanie. Vysokoškolské vzdelanie je iné ako požadované vyhláškou MŠ SR č. 437/2009 Z. z. pre učiteľky materskej školy. Budete zaradená do 6. platovej triedy a do kariérového stupňa učiteľka materskej školy s prvou atestáciou.

Veronika B.
zaradenie do platovej triedy

Dobry den,....mam ukoncenu strednu skolu PaSA odbor kulturno vychovny pracovnik...Bc. Socialna pedagogika a DPS vychovavatelstvo na UMB do akej platovej triedy mam byt zaradena? dakujem za radu.

Maria Pavlikova
Zaradenie do platovej triedy

Ak by ste napísali akú činnosť vykonávate a či máte nejakú pedagogickú prax, možno by som vedela odpovedať.

Veronika B.
zaradenie do platovej triedy

Dobry den, prepacte nevedela som co vsetko napisat,teda co je potrebne. Robim vychovavatelku v SKD, 10 rokov....dakujem za kazdu radu.

Maria Pavlikova
Zaradenie do platovej triedy

Kvalifikačné predpoklady pre vychovávateľov školského klubu detí sú uvedené vo vyhláške MŠ SR č. 437/2009 Z. z., príloha č. 1, časť XIII. Svojim vzdelaním spĺňate kvalifikačný predpoklad uvedený pod písm. D, bod 10 a máte byť zaradená do 5. platovej triedy.

Veronika B.
zaradenie do platovej triedy

Dakujem...takze ani nahodou nie je mozne ze by dokoncenie DPS na UMB sposobilo ze Bc. v odbore Pedagogika v programe Socialna pedagogika sa stal platnym vzdelanim pre odbor vychovavatel?? Asi nie vsak??