ŠKOLA 2018/2018 – Poďte na riaditeľskú konferenciu!

05.10.2018
Prevádzka školy

Odborné nakladateľstvo RAABE Slovensko organizuje už 11. ročník odbornej konferencie pre riaditeľov, zástupcov riaditeľov škôl aj zriaďovateľov s názvom ŠKOLA 2018/2019.

Konferencia sa uskutoční s rovnakým programom v dvoch mestách: 22. novembra 2018 v Bratislave a 27. novembra 2018 v Košiciach. Je určená pre  všetkých riaditeľov a zástupcov riaditeľov materských, základných, stredných škôl a ZUŠ, ale rovnako tak aj učiteľom, zriaďovateľom a pre všetkých, ktorých zaujímajú legislatívne a manažérske otázky školskej praxe.

Program konferencie organizátor tento rok vystaval na zmenách, preto podtitul konferencie znie: Pripraviť sa! Pozor! Zmeny!

„Pre viac ako 200 účastníkov sme aj tento rok pripravili bohatý odborný program. Cez prednášky a voliteľné popoludňajšie workshopy sa účastníci konferencie dozvedia, ako sa k zmenám v škole postaviť, ako premeniť každú zmenu na dobré, a ako obstáť aj pred tými, ktorí kontrolujú dodržiavanie a aplikovanie všetkých zmien do školskej praxe,“ povedala Mgr. Mira Schrimpelová Bianchi, konateľka odborného nakladateľstva RAABE Slovensko.

Tematické oblasti konferencie ŠKOLA 2018/2019:

  1. PERSONÁLNE RIADENIE
  2. MEDZIĽUDSKÉ VZŤAHY A KOMUNIKÁCIA
  3. RIADITEĽ A ZRIAĎOVATEĽ

Všetky aktualizované informácie o konferencii nájdete TU.

Profily lektorov, ktorí tento rok vystúpia v rámci programu konferencie nájdete TU.

Záujemcovia sa môžu už teraz prihlasovať na konferenciu TU.

Kľúčové slová

Komentáre

Ak chcete komentovať, prihláste sa alebo zaregistrujte