5 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
zsr
Priplatok zo SZP §14d

Dobrý deň.
Ak učiteľ zaradený do pracovnej triedy 2 (učí v ZŠ kde sú zriadené aj špeciálne triedy) vyučuje viac ako polovicu úväzku v špeciálnych triedach a 8 hodín v bežnej triede kde sa učiteľom poskytuje príplatok zo SZP - má nárok na tento príplatok aj učiteľ s pracovnou triedou 2?

Vopred ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Priplatok zo SZP §14d

Dobrý deň,
príplatok za prácu so žiakmi so zdravotným znevýhodnením alebo so žiakmi zo sociálne znevýhodneného prostredia podľa § 14d zákona č. 553/2003 Z. .z sa poskytuje za presne stanovených podmienok uvedených v danom paragrafe. Príspevok sa poskytuje základným školám na žiakov, ktorí sú vzdelávaní v bežnej triede základnej školy. Ostatné podmienky si prečítajte.

zsr
Priplatok zo SZP §14d

Ďakujem za odpoveď.
Zákon č. 553/2003 ohľadom príplatku som prečítala. Aj sme ho doteraz vyplácali. No v tomto školskom roku spĺňa podmienky aj učiteľ, ktorý učí kvalifikované viac ako polovicu svojho úväzku v špeciálnych triedach (má PT 2) , ktoré sú zriadené v ZŠ a ostatné v bežnej triede (8 hod), kde sa poskytuje tento príplatok pri splnení podmienok. A tento prípad sme ešte nemali. Tak som dúfala, že odpoveď nájdem tu.

Helka25
Správne zaradenie do platovej triedy

Dobrý večer, chcem sa spýtať ohľadom zaradenia do platovej triedy...som ako vychovávateľka ŠKD, ukončený II. stupeň VŠ, sociálna práca, vzdelanie doplnené o kvalifikáciu pedagogický asistent, vychovávateľ na MPC v BA, započítaná prax 20 rokov a 314dní.
Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Správne zaradenie do platovej triedy

Dobrý deň,
nemám ako posúdiť vzdelanie absolvované na MPC v BA, čo je dôležité pre zaradenie do platovej triedy, resp. uznanie vysokoškolského vzdelania druhého stupňa.