6 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Ada 40
prvá kvalifikačná skúška

Dobrý deň, mám prvú kvalifikačnú skúšku na tému Logopedické cvičenia v MŠ, v súčasnosti pracujem ako učiteľka I.st ŽS( tento odbor som aj vyštudovala), no prvá kvalifikačná mi nebola uznaná. Získala som 60 kraditov ďalším vzdelávaním. Môžem si spraviť druhú atestáciu alebo si musím ešte raz urobiť prvú, ktorá by mi bola uznaná aj v ZŠ? Ďakujem za odpoveď.

z.duchonova
Atestačná skúška v odbore

Dobrý deň,
1. kvalifikačná skúška Vám nebola uznaná z toho dôvodu, že pravdepodobne nespĺňate kvalifikáciu na vyučovanie na ZŠ. Ak by ste sa vrátili späť do MŠ, tam by Vám jej absolvovanie bolo uznané v plnom rozsahu. Ak aj absolvujete druhú atestačnú skúšku a nebudete vykonávať činnosť, ktorá s ňou súvisí, uznaná Vám pravdepodobne nebude tiež.

Na kvalifikované zodpovedanie Vašej otázky, prosím uveďte Vaše doteraz absovované vzdelanie.

Ada 40
Dobrý deň,dopĺňam info o

Dobrý deň,dopĺňam info o vzdelaní: mám ukončené učiteľstvo pre I.st. ZŠ, čiže som kvalifikovaná na I.stupeň ZŠ, len I.kvalifikačnú skúšku som robila pre MŠ (v tom období som tam pracovala)V súčasnosti pracujem v ZŠ, kde mi I.kv. neuznali a mám 60 kreditov, otázka znie, či si musím ešte raz robiť prvú atestáciu alebo simôžem už urobiť druhú: Ďakujem za odpoveď.

z.duchonova
1. kvalifikačná skúška

Z uvedeného dosiahnutého vzdelania vyplýva, že sa môžete prihlásiť na vykonanie 1. atestačnej skúšky do 31.12.2012 (výmenou za 60 kreditov). Kvalifikačná skúška Vám nemôže byť uznaná, pretože nesúvisí s výkonom Vašej práce.

johanes
1.atestacna praca

Chcem si urobit 1.atestaciu. Vyucujem anglicky jazyk a francuzsky jazyk,
prax 5 rokov. Potrebny pocet kreditov mam. Chodim na vzdelavanie,
ale damy z MPC mi nevedia poradit.
Na univerzite som skoncila studium slovenciny a francuzstiny.
Anglictinu som si dorobila na Jazykovej skole, vseobecna statna jazykova skuska.
Mozem robit 1.atestacnu pracu z anglickeho jazyka
alebo ju musim robit len z predmetu, ktory som skoncila na univerzite?
Ak by ste mi vedeli pomoct, budem velmi rada.

ala99
atestácia

Dobrý deň, tým, že ste urobili štátnu skúšku z Aj, máte vysokoškolské vzdelanie pedagogického smeru, ste samostatnou učiteľkou a ste kvalifikovaná na výuku Sj,FJ a Aj, môžete robiť atestáciu z AJ.