Učíte jazyky a chýbajú vám aktivity pre žiakov? Už nebudú!

27.06.2018
Škola a rodina

Na najväčšom učiteľskom portáli na Slovensku www.skolskyportal.sk vznikla celkom nová pravidelná rubrika, vytvorená špeciálne pre všetkých, ktorí milujú cudzie jazyky – najmä angličtinu a nemčinu! Môžete si tu sťahovať rôzne aktivity priamo využiteľné na vyučovaní či pri domácom učení.

 

V rámci novej rubriky nájdu učitelia, ale aj jazykoví samouci zaujímavé aktivity na precvičovanie svojich jazykových zručností – ale nie v nudnej forme! V pravidelných týždenných intervaloch tu bude RAABE prinášať krížovky v angličtine a nemčine, rôzne jazykolamy, doplňovačky, ale rovnako tak aj cvičenia na zdokonalenie sa v anglickej a nemeckej gramatike, konverzácii, či v slovnej zásobe.

A na svoje si prídu nielen učitelia-jazykári, ktorým aktivity uľahčia prípravu na vyučovanie. „Veríme, že rovnako tak zaujmú aj žiakov a študentov, ktorým spestria vyučovacie hodiny,“ povedala Mgr. Mira Schrimpelová Bianchi, konateľka odborného nakladateľstva RAABE Slovensko, ktoré prevádzkuje najväčší učiteľský portál na Slovensku už od roku 1999.

A keby vám bolo málo, všetky z tu publikovaných aktivít nájdete v učebných materiáloch PONS, ktoré na slovenský trh prináša nakladateľstvo RAABE Slovensko. Sú určené na samoštúdium cudzích jazykov v domácom prostredí a vhodné naozaj pre každého, kto sa chce naučiť cudzí jazyk.

A nezabudnime ani na širokú ponuku takmer 200 titulov cudzojazyčnej beletrie v siedmich svetových jazykoch a v piatich jazykových úrovniach – originálne knižky pre deti aj adaptácie velikánov svetovej literatúry, ktoré RAABE na slovenský trh prináša pod značkou LIBRE.

AKTIVITY V NEMČINE A ANGLIČTINE SI SŤAHUJTE TU. Nájdete ich aj v sekcii "JAZYKY majú zelenú" na úvodnej stránke. 

aktivity-sp.jpg

KOMPLETNÚ PONUKU JAZYKOVÝCH KURZOV A SLOVNÍKOV PONS TITULOV NÁJDETE TU.

KOMPLETNÚ PONUKU CUDZOJAZYČNEJ BELETRIE LIBRE NÁJDETE TU.

Komentáre

Ak chcete komentovať, prihláste sa alebo zaregistrujte