4 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
Mgr. Oľga Láslová
úväzok zástupcu

Dobrý deň, som zástupca RŠ pre organizačnú zložku základná škola ako súčasť spojenej školy, pod moju pôsobnosť patrí 9 tried zš a 3 oddelenia škd, aký úväzok mi prináleží od 1.9.2019?
Ďakujem za odpoveď

Maria Pavlikova
Úväzok zástupcu

Podľa § 6 ods. 6 písm. b) nariadenia vlády č. 201/2019 Z. z. do základného úväzku zástupcu riaditeľa spojenej školy sa započítavajú všetky triedy organizačnej zložky základná škola. Ak riadite aj tri oddelenia školského klubu detí, tak počet tried vo Vašej riadiacej pôsobnosti je 12 a Váš úväzok by mal byť stanovený podľa prílohy č. 6 časť C na 7 hodín týždenne.

jolana76
základný úväzok

Prajem pekný deň, som zástupca riaditeľa pre organizačnú zložku Materská škola ako súčasť spojenej školy, pod moju pôsobnosť patria 3 triedy v MŠ, prosím Vás, aký úväzok mi prináleží od 1. 9. 2019? Bolo mi oznámené, že 23 hodín, no myslím si, že by to malo byť podľa správnosti 17 hodín. Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Základný úväzok

Základný úväzok zástupcu riaditeľa spojenej školy pre organizačnú zložku materská škola, ktorý riadi 3 triedy je 17 hodín. Ak sa jedná o základnú školu s materskou školou, tak vtedy by bol Váš základný úväzok 23 hodín. Úväzok sa určuje podľa prílohy č. 6 k nariadeniu vlády SR č. 201/2019 Z. z.