Vzdelávanie a výchova

Nech žijú zaujímavé hodiny!

Nech žijú zaujímavé hodiny!

Máte nápad, ako skrášliť školu alebo spraviť vyučovanie zábavnejším? Raiffeisen bank dá tým najzaujímavejším 1000 eur.

Albert Einstein kedysi povedal, že najväčším umením učiteľa je prebudiť v žiakoch radosť z učenia sa a tvorivosti. Vážime si prácu učiteľov, pretože v živote každého z nás sa určite našiel aspoň jeden, ktorý ho do značnej miery posunul vpred.

V Raiffeisen bank si myslíme, že takíto učitelia a školy, v ktorých pracujú, si zaslúžia povzbudiť vo svojom úsilí. V rámci nášho projektu Gesto pre mesto sme sa preto rozhodli podporiť nápady, ktoré žiakom prinesú lepšie vyučovanie nielen v laviciach, ale aj mimo nich.

Vaša škola tak môže za dobrý nápad získať 1 000 eur od Raiffeisen bank, ktoré budete môcť použiť na:

  • aktivity, ktoré prispejú k zlepšeniu vyučovania a budú súčasťou riadneho vyučovania predmetu,
  • jednu udalosť alebo sériu udalostí v škole na obohatenie vyučovania,
  • obnovu a zveľadenie priestorov škôl na zlepšenie vyučovacieho procesu,
  • materiálno-technické vybavenie, ktoré bude slúžiť deťom a mládeži v ich rozvoji.

Aj keď hovoríme hlavne o školách, vieme, že človek sa neučí iba tam. O finančný príspevok sa preto môžu uchádzať nielen základné a stredné školy, ale aj škôlky, mimovládne neziskové organizácie či mestá a obce. Zapojiť sa môžu tiež verejné inštitúcie, ktoré svojou činnosťou vykonávajú verejnoprospešný účel.

Aby deti mali školu radšej, netreba čakať len na veľké zmeny „zhora”. Často stačí podporiť nápady ktoré, vznikajú v hlavách ľudí, ktorí sa im venujú každý deň. Ak máte taký aj vy, neváhajte a prihláste ho na www.gestopremesto.sk do 15. mája. 2017.

 

Štítky: GESTO PRE MESTO, Raiffeisen bank