5 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
andrea.zego
zaradenie do platovej triedy pre vychovávateľku

Prajem pekný deň! Pracujem ako vychovávateľka v školskom klube. Mám VZ II.stupňa v odbore predškolská a elementárna pedagogika. Pracujem už tretí rok , mám ukončené adaptačné obdobie, kedy som bola v 8.PT a po ňom ma preradili do 9.PT. Podľa platových tabuliek mi však vychádza, že by som mala byť zaradená do 10.PT ako samostatný vychovávateľ s VZ II.stupňa. Nemám však plný úväzok, nie je náhodou v tom problém alebo som nesprávne zaradená? Prosím poraďte mi, podľa ktorej vyhlášky som zaradená do platovej triedy. Vopred ďakujem za radu.

ala99
Zaradenie vychovávateľky ŠKD

Ak ste nastúpili do zamestnania už po vysokej škole II. stupňa odbor, ktorý uvádzate, už v adaptačnom vzdelávaní ste mali byť ako začínajúci vychovávateľ v 9. platovej triede so 6% príplatkom začínajúceho pedagóga.
Po úspešnom skončení AV , ste mali byť zaradená do 10. platovej triedy pracovná trieda jeden. Vyhláška 437/2009 v znení vyhlášky 17/2012 a vyhl.366/2010.
Ak aj pracujete na menší úväzok, nemá to mať vplyv na nižšie zaradenie do platovej tabuľky.

ala99
doplnenie odpovede

vyhl-437/2009, čať XIII. , bod 13.

andrea.zego
ďakujem, veľmi ste mi

ďakujem, veľmi ste mi pomohli, idem to riešiť hneď s účtovníčkou

Stefie
zaradenie vychovavatelky v SKD

chcem sa opytat moja kvalifikacia je bakalarstvo vychovyvatelstvo na to magistersky stupen pedagogika specializacia socialna pedagogika, DPŠ na vyucovanie pedagogiky a specialnopedagogicku sposobilost v pedagogike mentalne postihnutych. Prax mam ako dva roky vychovavateka v DSS a sedem rokov ucitelka v ŠZŠ. Do akej triedy budem zaradena v skolskom klube u intaktnych deti. V deviatke PT ak sa berie podla vyhlasky len bakalarske studium vychovavatelstvo alebo sa mi pocita vysokoskolske vzdelanie II stupna. V case ked som studovala pedagogiku specializaciu socialnu pedagogiku to bola jedina moznost rozsirenia bakalarskeho stupna.