10 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
petra krajnikova
zaradenie do PT

Pekný deň, prosím o radu. Zamestnanec ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v odbore divadelné umenie, ukončené DpŠ a doktorát v odbore divadelné umenie, Vyučuje na plný úväzok hudobno dramatické umenie na konzervatóriu. Zaradím ho do PT 9? ďakujem

Maria Pavlikova
Zaradenie do platovej triedy

Ak uvažujete, že Váš učiteľ je kvalifikovaný, možno to uznať, ale ako ste prišli na 9. platovú triedu, netuším. Možno ste mu uznali náhradu 1. kvalifikačnej skúšky. Ale to ja nemám z čoho zistiť .

petra krajnikova
zaradenie do PT

o 9. PT uvažujem kvôli doktorátu..Nemá uznanú kvalifikačnú skúšku...čiže uvažujem zle?

Maria Pavlikova
Zaradenie do PT

Nemá uznanú kvalifikačnú skúšku, tak mu patrí zaradenie do 7. platovej triedy. Napíšte dátumy ukončenia DPŠ a doktorátu a aj aký doktorát, resp. akú skúšku vykonal. Či má vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa ? a napíšte aj pedagogickú prax.

petra krajnikova
zaradenie do PT

ukončenie DpŠ 8.6.2019, doktorát spravený 24.4.2015 na akadémii umení v BB- má potvrdenie o ukončení doktorandského štúdia a vysvedčenie o vykonaní štátnej skúšky v študijnom programe divadelné umenie- udelený titul ArtD

Maria Pavlikova
Zaradenie do PT

Ak má Váš zamestnanec do 31. 8. 2019 ukončené vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa a má viac ako tri roky pedagogickej praxe, zaradíte ho do kariérového stupňa učiteľ s prvou atestáciou do 8.
platovej triedy. Vzhľadom na množstvo otázok a Vaše neúplné informácie viac neviem odhadnúť.

EditPaM
Zaradenie do PT

Dobrý deň, prosím o radu. Ak má zamestnanec ukončenú SŠ s maturitou. Šesť ročnú prax v administratíve a nastúpil ako personalista (začiatočník), do akej PT by mal byť zaradený ak nemá ekonomickú školu? Ďakujem.

Maria Pavlikova
Zaradenie do PT

Zaradíte ho do 5. platovej triedy. Predpisy nevyžadujú strednú školu s ekonomickým zameraním.

EditPaM
Prax

Ďakujem. Ešte sa spýtam, prax mu zarátam plných 6 rokov, alebo žiadnu, kedže tých 6 rokov ma v inom smere ?

Maria Pavlikova
Prax

Za započítanie praxe je plne zodpovedný zamestnávateľ. Ak Váš personalista pracoval v administratíve, tak mu môžete započítať z predchádzajúcej praxe pomer od nula do plnej praxe, ale aj 1/3 alebo 2/3 , 1/2 a pod. Záleží na vás, ale určite aj pri personalistike využije vedomosti z inej administratívnej praxe, takže niečo mu započítajte.