7 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Mária Marmanová
Zaradenie učiteľky MŠ

Dobrý deň,

Chcem poprosiť o odpoveď - zaradenie učiteľky MŠ do platovej triedy, ktorá nastúpi prvýkrát do zamestnania.
Vzdelanie: SOŠ – chemická informatika

VŠ I. stupňa – predškolská a elementárna pedagogika - študijný program aj odbor

VŠ II. stupňa – študijný program – učiteľstvo pre primárne vzdelávanie

- študijný odbor –predškolská a elementárna pedagogika

Ako začínajúca učiteľka bude zaradená na adaptačné vzdelávanie. Zaradíme ju do 5. alebo 6. platovej triedy.

Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Zaradenie učiteľky materskej školy

Kvalifikačné predpoklady pre učiteľky materských škôl sú uvedené vo vyhláške MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z., príloha č. 1. Vaša pani učiteľka spĺňa kvalifikačné predpoklady na túto činnosť podľa uvedenej vyhlášky, príloha č. 1, 1. diel, I. časť oddiel A bod 3 a ako začínajúca bude zaradená do 6. platovej triedy. Po úspešnom ukončení adaptačného vzdelávania ju zaradíte do kariérového stupňa samostatná učiteľka do 7. platovej triedy.

Mária Marmanová
Zaradenie učiteľky MŠ.

Ďakujem za odpoveď.

Tania87
Platove zaradenie

Dobry den. Chcem sa opytat, mam skoncene ucitelstvo 2st.Mgr. neucila som ale udajne mi zarataju nepedag.prax 2/3 zo 7r kt.mam odpracovane vo verejnej sprave. Momentalne som este nastupila na dvojrocne dopln.st.spec. /rozsirit si vzdelanie. Moja otazka znie.. nakolko nemam adaptacne skusky.. budem zaradena do 5triedy alebo 6? Dakujem

Maria Pavlikova
Platové zaradenie

Prosím Vás, napíšte na aké miesto Vás príjmu, čo idete študovať a načo, keď máte učiteľstvo, hoci neuvádzate čoho. Skúste mi to napísať zrozumiteľne a ak môžete bez skratiek. Zaradenie Vám predsa povedia na škole, kde Vás idú prijímať.

Tania87
Platové zaradenie

Takže mám ukončené učiteľstvo akademický a výchovných predmetov filozofia a estetika na Filozofickej fakulte. Nemám v školstve odpracovné roky ,no vzali má ako asistentku učiteľa na ZŠ k chlapčekovi s autizmom. Práve som nastúpila do PO na rozširujúce štúdium doplnkové odbor ŠPECIÁLNA PEDAGOGIKA.
Zaujíma má v akej platovej triede budem 5 alebo 6? predpokladám, že 5. zaujíma ma to len z dôvodu, že poznám prípad kde údajne so sociálnou prácou nastúpila do 6platovej triedy, pozícia asistent učiteľa. Prišlo mi to divné.
Ďakujem)

Maria Pavlikova
Platové zaradenie

Ako začínajúci asistent učiteľa budete zaradená v 5. platovej triede a po úspešnom ukončení adaptačného vzdelávania Vás preradia do 6. platovej triedy.