4 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
Agata23
Zaradenie učiteľky MŠ

Dobrý deň, prosím o pomoc pri zaradení učiteľky MŠ:
Vzdelanie: Stredoškolské - Obchodná akadémia. Momentálne študuje na Katolíckej univerzite v RK odbor: Predškolská a elementárna pedagogika. Je študentkou 3. ročníka a budúci rok získa titul Bc. Pracovala už ako asistentka učiteľa v inej ZŠ od 4.9.2019 do 31.08.2021 a má ukončené adaptačné vzdelanie. V bývalom zamestnaní jej nebola udelená podmienka o doplnení štúdia. U nás pracuje od 01.02.2024 čiže už je to viac ako 4 roky, kedy táto podmienka mala byť splnená. Ako ju mám zaradiť? Ako nekvalifikovanú? Nemala som ešte takýto prípad. Ďakujem veľmi pekne za pomoc a Vašu odpoveď.

Maria Pavlikova
Zaradenie učiteľky MŠ

Dobrý deň,
v podstate v otázke ste si správne odpovedali. Vy ju posudzujete, samozrejme s ohľadom na uplynuté štyri roky ako nekvalifikovanú, t. j. nezaradíte ju do žiadneho kariérového stupňa a zaradíte ju do 4. platovej triedy. Po ukončení vysokoškolského vzdelania prvého stupňa, ju preradíte rovno do 6. platovej triedy.

Adriána Horváth...
OTÁZKA o zaradení učiteľky s MGR (UPV) do platovej triedy v MŠ

Dobrý deň, rada by som sa informovala ohľadom zaradenia učiteľky pracujúcej v MŠ s dosiahnutým Mgr.titulom.
Mgr je z UPV (2017) , Bc. z PEP (2015)
Momentálne je zaradená v 6.platovej triede ako samostatný pedagóg, podľa vyhlášky č.173/2023 by mala byť zaradená do 7.platovej triedy. Je to tak?
ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

Maria Pavlikova
OTÁZKA o zaradení učiteľky s MGR (UPV) do platovej triedy v MŠ

Dobrý deň,
Ak je Vaša učiteľka zaradená do kariérového stupňa samostatná, tak je kvalifikovaná. Neviem určiť, v ktorej platovej triede by mala byť zaradená, pretože netuším, aké má vzdelanie. Titul by som vylúštila, ale ostatné skratky netuším, čo znamenajú.