5 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Martina Špániková
Zaradenie učiteľky v Mš

Dobrý deň, potreboval by som sa poradiť ohľadom správneho zariadenia učiteľky MŠ do platovej tabuľky. Učiteľka má ukončené vzdelanie druhého stupňa (Mgr 5-9 ročník a stredné školy). Momentálne študuje dvojročné pomaturitné štúdium na strednej pedagogickej škole odbor učiteľka MŠ a vychovávateľstvo. Má ukončené adaptacné vzdelávanie. Do ktorej platovej triedy patrí?

Ďakujem pekne za odpoveď.

Maria Pavlikova
Zaradenie učiteľky v MŠ

Vaša učiteľka materskej školy je nekvalifikovaná, a s ohľadom na vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa jej patrí zaradenie do 6. platovej triedy.

Martina Špániková
2ročné štúdium

Ďakujem pekne za odpoveď. Doplňujúca otázka: posunie sa takáto učiteľka v tabuľke o dva roky, ked dokončí štúdium na strednej pedagogickej škole?

Maria Pavlikova
2ročné štúdium

Nerozumiem otázke. V akej tabuľke by sa mala posunúť. Máte na mysli zvýšenie platovej tarify? Prečo by sa mala posunúť o dva roky. Vy ste jej zastavili prax kvôli štúdiu ? Ak učí učiteľka nekvalifikovane aj 10 rokov, má 10 rokov praxe.

Martina Špániková
Ukončené štúdium

Áno, mam na mysli zvysenie platovej tarify. Prax sa samozrejme zaratava. Dostane sa učiteľka s Mgr v inom odbore po ukončení 2rocneho pomaturitneho štúdia predškolskej pedagogiky a ukončenom adaptacnom do 7
platovej triedy ako kvalifikovana?
Ďakujem