25 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
zuzana.hogerova
Odmena 500€ pre nepedagogických zamestnancov

Dobrý deň, prosím o radu: má byť táto odmena vyplatená aj nepedagogickým zamestnancom, ktorí sú odmeňovaní podľa zákonníka práce?

Maria Pavlikova
Odmena 500€ pre nepedagogických zamestnancov

Ktorí nepedagogickí zamestnanci sú odmeňovaní podľa Zákonníka práce a prečo. O akú školu sa jedná ?

zuzana.hogerova
Odmena 500€ pre nepedagogických zamestnancov

Jedná sa o súkromnú spojenú školu. Podľa zákonníka práce sú odmeňovaní nepedagogickí zamestnanci technicko-ekonomického úseku a referentka riaditeľa školy. Sú takto odmeňovaní z rozhodnutia zriaďovateľa.

Maria Pavlikova
Odmena 500€ pre nepedagogických zamestnancov

Na Vašu otázku Vám neviem odpovedať, pretože Usmernenie, ktoré je vydané k vyplácaniu odmeny 500,- € za mesiaci august 2022, takúto situáciu nepopisuje. Vyplatenie odmeny vo výške 500,- € vyplýva z Dodatku ku kolektívnej zmluve vyššieho stupňa pre zamestnávateľov, ktorí pri odmeňovaní postupujú podľa zákona č. 553/2003 Z. z. na rok 2022.

zuzana.hogerova
Odmena 500€ pre nepedagogických zamestnancov

Ďakujem za odpoveď a Váš čas.

Annina
Odmena pre nepedagogického. zamestnanca

Dobrý deň p. Pavliková,

Odmena 500 eur v roku 2022 podľa Dodatku kolektívnej zmluvy.

moja otázka: Ak nepedagogický zamestnanec (ekonóm) ktorý nastúpil od 1.8. má mať odmenu 500 eur, ak ešte nevie pracovať samostatne a musí sa zaúčať. Jednou z podmienok je aj kvalitné plnenie úloh (čo sa v danom prípade nespĺňa). Podmienka splnenia aspoň 1 dňa je splnená. Ďakujem za odpoveď. Pekný deň.

Maria Pavlikova
Odmena pre nepedagogického. zamestnanca

Na akú otázku mám odpovedať ?

Miroslava Špani...
500eu odmena

Dobrý deň
Chcem sa informovať
Mam nárok na 500eu odmenu keď mám zmluvu do 31.8.2022 a momentálne som na materskej dovolenke?
Ďakujem

Maria Pavlikova
500eu odmena Dobrý deň

V usmernení na priznanie 500,- € odmeny je uvedené :pre vznik nároku na odmenu musí zamestnanec v rozhodujúcom období (od 1.1.2022 do 31.8.2022) vykonávať prácu aspoň v minimálnom rozsahu (1 deň). Ak ste nepracovali aspoň 1 deň a niekto pracoval na Vašom mieste, odmena patrí zastupujúcemu zamestnancovi.

NERSO
Odmena pre nepedagogického zamestnanca

Chcel by som sa opýtať ako to je s vyplácaním odmeny pre nepedagogického zamestnanca so skráteným úväzkom. Znižuje sa výška odmeny, lebo pracujem len 3 dni v týždni ako správca PC siete? Ďakujem

Maria Pavlikova
Odmena pre nepedagogického zamestnanca

Ak zamestnanec vykonáva prácu v kratšom týždennom čase, ako je ustanovený týždenný pracovný čas u zamestnávateľa, odmena 500,- € sa pomerne kráti.

danka2108@azet.sk
Odmena asistent

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať či táto odmena patrí aj asistentom, ktorý boli zamestnaný cez projekt a zmluvu mali do 31.8. ďakujem pekne

ADRIANKONCEK
Odmena 500 eur

Dobry den,chcem sa vas opytat ci mam narok na 500 eurovu odmenu ak som nastupil do zamestnania 22.7.2022. ako pomocny kuchar v kuchyni na lekarskej fakulte.Dakujem vam za odpoved.

Maria Pavlikova
Odmena 500 eur

Ak ste zamestnancom verejnej správy odmena 500,- € Vám patrí.

Lucia Horváthov...
500€ odmena pre pedagógov

Prajem Vám pekný deň, chcem sa opýtať, či mám nárok na odmenu 500€, keď som po ukončení materskej v máji nastúpila do práce, ale čerpala som dovolenku. Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
500€ odmena pre pedagógov

Na odmenu 500,- € máte nárok.

Veronika Susková
Nárok na odmenu

Dobrý deň,

v roku 2022 som odpracovala cca 50 dní. Následne som nastúpila na materskú dovolenku (ktorá ešte trvá) počas ktorej mi skončil (v auguste) pracovný pomer, ktorý bol na dobu určitú. Mám v takomto prípade nárok na odmenu?

Vopred ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Nárok na odmenu

Nárok na odmenu 500,- € Vám vznikol vo vyúčtovaní miezd za mesiac august. Tak pravdepodobne viete, či Vám ju vyplatili. Odo mňa to nezávisí.

kotorova
Odstupné

Dobrý deň, pani Pavlíková, Chcem sa spýtať som nepedagogický zamestnanec strednej školy, v januári budem mať 65 rokov, som dôchodkyňa môžem ukončiť pracovný pomer dohodou a budem mať nárok na odstupné.
Odchodné mi je jasné.

Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Odstupné

§ 82 ods. 7 zákona č. 138/2019 Z. z. sa týka iba pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov. Nepedagogickí zamestnanci sa riadia Zákonníkom práce, v ktorom tento dôvod (65 rokov veku) na skončenie pracovného pomeru bol zrušený a vyplácanie odstupného bolo rozhodnutím ústavného súdu zrušené.

pinjuice
Narok na odmenu

Dobry den,
chcela by som sa prosim opytat, ci mam pravo na 500Eur odmenu. Pracujem v Sukromnej zakladnej umeleckej skole ako nepedagogicky zamestnanec (marketingova riaditelka).
Mam pravo na odmenu, kedze som nastupila 31.8.2022?
Dakujem vopred za odpoved

Tomáš Tóth
500 eurova odmena

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, na koho sa mám obratíť , keď starosta obce nevyplatil 500 eurovú odmenu s odpoveďou, že obec nemá peniaze. Ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
500 eurova odmena

Ak ste zamestnancom obce, obráťte sa na obecného kontrolóra.

Iveta Zelenayova
Odmeny

Dobrý deň, pracovala som v školstve-ucitelka mš od marca 2018, do 31.7.2022.mesiac som bola evidovaná na úrade práce a nastúpila som 1.9.2022 tiež do školstva ako učiteľka .chcem sa opýtať, či mám nárok na 500€ odmenu.dakujem

Lívia Bartovičová
Odmeny 500€

Dobrý deň,chcem sa spýtať,či mám nárok na alikvótnu časť z 500€ odmeny,keď mám pracovný úväzok na 2h ako upratovačka.Ďakujem za odpoveď.