5 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
zuzanaluky
Prosba o info

Pekny den, mam moznost nastupit do MS ako ucitelka , alebo ako vychovavatelka v ZS / mam skoncenu VS , ucitelstvo , som Mgr. / Nikdy som vsak neucila, ale pracovala v inej sfere, mimo skolstva. Do akej platobnej triedy ma mozu zadelit ? dakujem

Maria Pavlikova
Prosba o info

Neuvádzate konkrétne vzdelanie, prípadne aprobáciu. Vaše zaradenie závisí od ukončeného vzdelania a činnosti, ktorú budete vykonávať. Nedá sa uviesť všeobecne. V každom prípade budete začínajúca, zaradená najvyššie do 9. platovej triedy.

zuzanaluky
...

pekny den, mam skoncenu prirodovedecku fak UK, ucitelstvo Biol-Geogr. Nepracovala som v skolstve. / zamestnana som bola v sukromne sfere 14r. z toho 5rokov na rodicovskej / Rada by som vedela, co mozem cakat...aky plat a co by sa mi potencialne ratalo do praxe. Spominali mi 9tu triedu. ale su tam mozne aj nejake prispevky , nejake zapocitanie... / co som si nasla, plat.trieda 9 je suma 650,50eur hrubeho ? Co by som este snad mohla ocakavat ?? velmi pekne dakujem za odpovede.

zuzanaluky
dodatok

nasla som si este platove tarify, ale su tam uvedene aj pracovne triedy a netusim, do akej spadam. Samozrejme sa budem informovat aj priamo v tej skole, ale rada by som aj dalsi nazor, aby som si to vedela porovnat Velmi pekne dakujem

Maria Pavlikova
Prosba o info

Ak budete učiť predmety svojej aprobácie, budete zaradená najskôr ako začínajúca učiteľka do 9. platovej triedy s príplatkom začínajúceho učiteľa podľa § 14c zákona č. 553/2003 Z. z. Po ukončení adaptačného vzdelávania sa stanete samostatnou učiteľkou so zaradením do 10. platovej triedy. V obidvoch prípadoch pracovná trieda jeden. Pracovná trieda dva sa v súlade s § 5 zákona č. 553/2003 Z. z. uplatňuje v špeciálnom školstve. Zamestnávateľ Vám započíta aj dobu materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky v súlade s § 6 ods. 4 písm. c) a ods. 5 zákona č. 553/2003 Z. z. Ďalšie príplatky sú napr. príplatok za triednictvo, prípadne osobný príplatok. Odmeňovanie sa riadi zákonom č. 553/2003 Z. z.