Informácie o pracovnom mieste
Škola:
Stredná športová škola
Termín nástupu:
pondelok, Júl 1, 2024
Miesto výkonu práce:
Rosinská 6
Mesto:
Rosinská 6, Žilina
Rozsah úväzku:
100%
Počet študentov školy:
290
Adresa školy alebo zariadenia:
Stredná športová škola, Rosinská 6, 01008 Žilina
Požiadavky na uchádzača
Vzdelanie:
Najmenej úplné stredoškolské vzdelanie (s maturitou) podľa platnej prílohy č. 1 k nariadeniu vlády č. 341/2004 Z. z. ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní.
Ďalšie požiadavky:
Náplň práce: Komplexné zabezpečovanie personálnej agendy zamestnancov školy, komplexné spracovanie mzdovej agendy, spracovanie štatistických výkazov personálnej a mzdovej povahy, zabezpečovanie podkladov k vypracovaniu plánu dovoleniek zamestnancov, zabezpečovanie agendy štipendií žiakov, kontrola dochádzkových kníh, spracovanie podkladov agendy príspevkov na rekreáciu zamestnancov a iné administratívne práce podľa potreby a vzájomnej dohody. Iné požiadavky: Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ovládanie štátneho jazyka, bezúhonnosť. Precíznosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, tímovosť, komunikatívnosť a samostatné myslenie a ochota učiť sa nové veci. Požadované doklady: Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a/alebo e-mailovým kontaktom, Profesijný životopis Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, Doklady o vzdelaní (fotokópie) - priniesť na pracovný pohovor, V prípade uzavretia pracovného pomeru: aktuálny výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti (telesná a duševná spôsobilosť na výkon danej činnosti), úradne overené doklady o vzdelaní
Viac informácií
Kontaktná osoba:
Peter Hruška
Telefónne číslo:
0907849466