Informácie o pracovnom mieste
Škola:
Vzdelávacia skupina Citadela
Termín nástupu:
pondelok, september 2, 2024
Miesto výkonu práce:
Námestie padlých hrdinov 7
Mesto:
Námestie padlých hrdinov 7, Ivanka pri Dunaji
Rozsah úväzku:
100%
Počet študentov školy:
0
Adresa školy alebo zariadenia:
Vzdelávacia skupina Citadela, Námestie padlých hrdinov 7, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Požiadavky na uchádzača
Ďalšie požiadavky:
Náplň práce: Vychovávateľ/ka bude zameraný na výchovnú činnosť v rámci školského klubu detí. Ponúkame: prácu v tíme zanietených pedagógov, ktorých to baví menší počet detí v triede možnosť spolupodieľať sa na jedinečnom vzdelávacom programe skutočný záujem vedenia školy o svoj tím príjemné pracovné prostredie v kaštieli v Ivanke pri Dunaji zázemie etablovanej vzdelávacej inštitúcie s preukázateľnými výsledkami pri vzdelávaní mladých ľudí ​ Hľadáme človeka, ktorý: túži odovzdávať deťom kvalitnú výchovu v duchu katolíckej tradície svoju prácu vníma ako misiu nie iba ako “džob” je hodnotovo ukotvený v katolíckej viere rád učí, ale tiež sa rád sám vzdeláva má chuť a odhodlanie pracovať na projekte, ktorý dáva zmysel kvalifikácia pre prvý stupeň ZŠ nie je podmienkou, ale výhodou má rešpektujúci prístup k deťom.
Viac informácií
Kontaktná osoba:
Patricia Mrazkova
Telefónne číslo:
0902509744