5 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Tatjana
Zaradenie do platovej triedy.

Dobrý deň. Prosím o usmernenie. Pracujem ako vychovávateľka v školskom klube deti na ZŠ. Mám vyštudovanu VŠ 2. stupeň v odbore Sociálna praca. Po jej skončení som pokračovala na DPŠ - učiteľstvo odborných predmetov. Nasledne som skončila dvojročné pomaturitné študium - Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľsto. Minulý rok som ukončila druhý modul rozširujuceho vzdelavania pre vychovávateľov. Teraz som vykonala 1. Atestaciu. Prosím Vas v akej platovej triedy by som msla byť spravne zaradena? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Maria Pavlikova
Zaradenie do platovej triedy.

Dobrý deň,
ste kvalifikovaná vychovávateľka na úrovni vysokoškolského vzdelania druhého stupňa. Škoda že neuvádzate žiadne roky, pretože je to dôležité pre uznanie atestácie. Uveďte odkedy pracujete v školstve a odkedy ste zaradená ako samostatná vychovávateľka v siedmej platovej triede a kedy ste vykonali prvú atestáciu. Môžete uviesť, či ste mali podmienku získať kvalifikačný predpoklad podľa § 83 ods. 1 zákona č. 138/2019 Z. z.

Tatjana
Zaradenie do platovej triedy

Dobrý deň. Vysoku školu Socialnej práce som ukončila v roku 2007. Dpš učiteľstvo odborných predmetov mám ukončené v roku 2016. V Školskom klube deti na ZŠ pracujem od 11.9.2017 až doteraz. Do zamestnania som bola prijata ako nekvalifikovana vychovávateľka s podmienkou doplnenia kvalifikacie . V roku 2919/2020 som ukončila Strednu odbornu školu pedagogicku v odbore Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľsto. Adaptačne vzdelanie pedagogickeho zamestnanca som úspešne ukončila v maji 2019. Druhý modul rozširujuceho štúdia v odbore vychovavateľstvo som ukončila v maji 2023. Teraz , jun 2024 po 5 -tich rokoch vedena ako samostatný vychovávateľ som vykonala prvú atestaciu. Počas celej doby od začiatku zamestnania až doteraz som zaradená do 6 platovej triedy. V akej triede by som mala byť zaradena po uznani atestacie? Ďakujem

Terézia Kolcunová
Zaradenie do platovej triedy

Dobrý deň, pani Pavlíková, prosím Vás o usmernenie v oblasti zaradenia do platovej triedy. Päť rokov som učila biológiu a slovneský jazyk na druhom stupni, sú to predmety, ktoré som vyštudovala. Bola som zaradená v 7. triede. Od septembra z dôvodu ďalekého dochádzania do práce mením školu, kde budem vyučovať biológiu, geografiu a chémiu. Biológiu budem učiť cca. 8 hodín. Geografiu začínam od septembra študovať, ako rozširujúci predmet. Do ktorej platovej triedy ma má nový zamestnávateľ od septembra zaradiť? Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

betipaterek
Garant v jasliach

Dobry den, chcela by som sa opytat, kto moze robit garanta v jasliach, pokial zriadovatel nema pedagogicke vzdelanie. Ake su podmienky, ktore musi garant splnat, musi mat niekolko rocnu prax alebo staci, aby bol samostatny ucitel?
Dakujem