Informácie o pracovnom mieste
Škola:
Cirkevná materská škola Gianny Berettovej Mollovej
Termín nástupu:
pondelok, september 2, 2024
Miesto výkonu práce:
Bilíkova 1
Mesto:
Bilíkova 1, Bratislava-Dúbravka
Rozsah úväzku:
100%
Počet študentov školy:
90
Adresa školy alebo zariadenia:
Cirkevná materská škola Gianny Berettovej Mollovej, Bilíkova 1, 84101 Bratislava-Dúbravka
Požiadavky na uchádzača
Vzdelanie:
Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.
Ďalšie požiadavky:
Náplň práce: - Individuálny prístup a práca s deťmi pri edukačných aktivitách, bežných, denných činnostiach detí s individuálnymi potrebami. - Podpora detí v rozvíjaní oblasti sociálnej, emocionálnej a kognitívnej podľa individuálnych schopností. - Príprava podnetného a bezpečného prostredia pre deti v spolupráci s pedagógom. Požiadavky: - Mať trpezlivosť, empatiu a komunikačné schopnosti. - Ochotu osobnostne rásť a vzdelávať sa. - Mať skúsenosť pracovať s deťmi so špeciálnymi potrebami je výhodou, ale nie je podmienkou. - Mať schopnosť pracovať v tíme a prispôsobiť sa rôznym potrebám detí a kolegov. Ponúkame: - Možnosť pacovať v stabilnom, tvorivom a podporujúcom kolektíve - Možnosť profesijného rastu a ďalšieho vzdelávania. - Príjemné a moderné pracovné prostredie s dostatočným množstvom pomôcok a pracovných materiálov.
Viac informácií
Kontaktná osoba:
Iveta Jánošíková, Mgr.
Telefónne číslo:
0903959743