2 príspevky / 0 nový
Posledné pridané
Hilda B.
Príplatok za inovačné vzdelávanie

Dobrý deň, prosím vás o vysvetlenie. Absolvovaním inovačného vzdelávania v rozsahu 50 hod. mi bude zvýšený plat o 3% aj v prípade, ak mi bol uznaný po starom 12% kreditový príplatok? Čiže môže byť oboje, alebo bude priznaný až po skončení platnosti kred.príplatku? Ďakujem

Maria Pavlikova
Príplatok za inovačné vzdelávanie

Ak Vám v súčasnosti zamestnávateľ vypláca príplatok za profesijný rozvoj podľa § 32g zákona č. 553/2003 Z. z. vo výške 12 %. ďalší príplatok za profesijný rozvoj nie je možné priznať, ani podľa § 14e uvedeného zákona Prizná sa Vám na Vašu žiadosť až od 1. 9. 2026.