9 príspevkov / 0 nový
Posledné pridané
Veron2
Zaradenie do platovej triedy
Veron2
Trieda

Dobrý deň, chcem sa spýtať do akej platovej triedy mám byť zaradená?Pracujem ako vychovávateľka 3 rok. Mám ukončenú vysokú školu 1 stupňa odbor pedagogika a mám adaptačné vzdelávanie. Za odpoveď vopred ďakujem.

Maria Pavlikova
Trieda

Neviem, či Vaše vzdelanie je učiteľského zamerania a nepíšete, či Vám dal zamestnávateľ pri nástupe do zamestnania podmienku doplniť si pedagogické vzdelanie.

Veron2
Trieda

Dobrý deň vystudovane mam
https://www.pf.ukf.sk/sk/prijimacie-konanie/moznosti-vysokoskolskeho-stu...

Nedostala som žiadnu podmienku.

Maria Pavlikova
Trieda

Zaradená máte byť s ohľadom na vysokoškolské vzdelane prvého stupňa do kariérového stupňa samostatná vychovávateľka do 6. platovej triedy.

Veron2
Trieda

Ďakujem pekne za odpoveď.

Jarka23
zaradenie do platovej triedy

Dobrý deń, do akej plaovej triedy by som mala byť zaradená ako zástupca riaditela školy pre praktické vyučovanie v gastronomickej škole ak mám VŠ II.stupna odbor strojarska technologia, DPŠ, II.kvalifikačnú skúšku -predmet stroje a zariadenia, výroba el.energie vo vodných elektrárňach, výučný list čašník-servírka + maturita, funkčné.
Dakujem za odpoveď

Zuzana1318
Zaradenie do patovej triedy

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať v akej platovej triede by som mala byť správne zaradená. Od 1.9.2019 som nastúpila ako začínajúci učiteľ v MŠ. Mám odpracovaných 11 rokov - nieje to pedagogická prax, pracovala som ako asistentka vo firme (Vraj by sa to malo krátiť 2/3 a zarátať do pedagogickej praxe na tarifové účely). Mám vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa magisterské. Vyštudovala som učiteľstvo ekonomických predmetov pre stredné školy. A toho času som v poslednom ročníku a robím si ešte kvalifikáciu na strednej odbornej škole pedagogickej - Učiteľstvo v MŠ a vychovávateľstvo. Zároveň som od 1.9.2019 zaradená do adaptačného. Preto prosím o radu ako mám byť správne zaradená a ako sa zaradenie zmení keď ukončím adaptačné vzdelanie. A následne ukončím kvalifikáciu. Vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

sim1
platová trieda

Dobrý deň
Chcem sa opýtať o zaradenie do platovej triedy. Mám ukončenú strednú pedagogickú školu a vysokú školu soc. prácu Mgr.,ukončené adaptačné vzdelanie a už som ako samostatný učiteľ.Pracujem 4 rok.Tak chcem sa informovať do ktorej platovej triedy spadám.
Ďakujem